odbiór odpadów w okresie świąt


Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Szubinie, chcąc zapewnić płynność procesu świadczenia usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych
z nieruchomości zamieszkałych, w związku ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia, informują wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Szubin, iż usługi w ww. zakresie za dni ustawowo wolne od pracy, czyli za 25 i 26 grudnia 2013 r., świadczone będą przez pracowników firmy Remondis w pozostałe dni tego samego tygodnia, czyli od poniedziałku do soboty (z wyłączeniem środy i czwartku).

Ze względu na fakt, iż proces odbioru odpadów za dni świąteczne odbywać się będzie praktycznie przez cały tydzień, w którym te dni przypadają, prosimy o ułatwienie pracownikom firmy Remondis wykonywania ich zadań, poprzez szczególnie życzliwe udostępnianie pojemnika w tym okresie.

Prosimy również o wyrozumiałość i cierpliwe oczekiwanie na odbiór odpadów, oraz zgłaszanie ewentualnego braku odbioru pracownikom Wydziału Ochrony Środowiska
i Rolnictwa od poniedziałku 30 grudnia 2013 r.

Opierając się na informacjach przekazanych przez przedstawicieli firmy Remondis, zawiadamiamy ponadto, iż zaktualizowane harmonogramy odbioru odpadów na 2014 r. oraz komplety worków do segregacji odpadów na kolejne 6 miesięcy, otrzymają Państwo najpóźniej do końca bieżącego roku.

Na początku stycznia 2014 r. przesłane zostaną do Państwa także stosowne druki Informacji z numerem konta, ułatwiające dokonywanie stosownych opłat z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi.


metryczka


Wytworzył: Iwona Kubiak (18 grudnia 2013)
Opublikował: Alicja Hoffmann (19 grudnia 2013, 10:42:21)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 695